Kráľovský fotograf Arthur Edwards, ktorý pre najznámejšiu kráľovskú rodinu pracuje už 40 rokov, sa rozhodol prehovoriť o vzťahu princa Harryho a Meghan. Takto sa princ zmenil po vstupe do manželstva!

Kraľovský fotograf Arthur Edwards pracuje pre kráľovskú rodinu už neuveriteľných 40 rokov a princa Charlesa považuje dokonca za svojho priateľa. Teraz sa rozhodol pre portál Yahoo prehovoriť o tom, ako vyzerá v súkromí vzťah princa Harryho a Meghan Markle, s ktorými bol v pravidelnom kontakte. Meghan mala pritom nedávno Harrymu zakázať vec, ktorú roky miloval. 

Ako prezrádza, princ Harry mal s novinármi odjakživa veľmi dobré vzťahy: “Vždy bol s médiami zadobre. To sa teraz ale kompletne zmenilo,” odhaľuje na úvod fotograf, ktorý považuje Harryho za britského miláčika aj napriek niekoľkým drobným prešľapom. Ďalej uvádza, ako sa zmenil jeho vzťah potom, ako si vzal Meghan za manželku: “Teraz, keď je ženatý, je voči Meghan veľmi ochranársky. Zmenil sa trošku. Ale je to stále ten obľúbený člen kráľovskej rodiny a milý chlap,” uzatvára.

Ako dvorný fotograf si mohol všimnúť aj pozadie vzťahu zamilovanej dvojice, ktorá kompletne opantala britskú verejnosť. Po nahliadnutí do “zákulisia” ale prezrádza, že Harry a Meghan sa skutočne milujú a nejde z ich strany o žiadne divadielko: “Neustále sa držia za ruky,” odhaľuje romantické gesto, ktoré si dvojica nikdy neodpustí. Nepochybuje ani o tom, že mladomanželia spolu vydržia určite dlhú dobu a je medzi nimi veľká láska.

Zdroj: yahoo.com │ Foto: Instagram