Na nedeľnom priamom prenose Let’s Dance, samozrejme, nechýbali ani tváre z markizáckych seriálov. Pozvánku dostali aj herečky z Mamy na prenájom, ktoré si spolu zapózovali. Po zverejnení záberu prišlo nečakané vysvetlenie ohľadom “tehotenského” bruška.

Hlavné postavy z Mamy na prenájom Martina “Maca” Zábranská a Monika Szabó nie sú len kolegyne, ale aj kamarátky. Známe krásky si spolu zapózovali na druhom kole Let’s Dance, kde obe zavítali v úžasných outfitoch.

Mamy na prenájom

Záber zverejnila na svojom Instagrame TV Markíza a jedna z úžívateliek si neodpustila komentár k Monikinmu brušku. ,,Tá Mon Szabó je tehotná, že? Teda možno len vyzerá,” zanechala Linda, ktorej sa hneď niekoľko žien snažilo vysvetliť, že takáto poznámka vôbec nie je taktná.

Vedeli ste to? Silvia Kucherenko a herečka z Mamy sú rodina!

Reakciu si všimla aj samotná predstaviteľka Lucie, ktorá je v reálnom živote mamičkou dvoch princezien. ,,Rovno stopnem horúcu tému dnešného dňa o tom, či náhodou nie som tehotná. Nie, nie som. Som len obyčajná žena, matka po dvoch pôrodoch, ktorú trápi jemná diastáza a spodné bruško, ktorému asi len lesklý satén nesvedčí na fotkách,” objasnila na svojom profile brunetka. Tá na záver dodala ešte vetu, ktorú spomenula v jednom z rozhovorov.

,,Vieme si predstaviť mať tretie dieťa a práve preto ho neplánujeme,” napísala so smajlíkom Monika.

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, mon.szabo