Martina Maca Zábranská sa posledné roky stala áčkovou slovenskou celebritou, o čo sa postarali viaceré jej úspechy na obrazovkách TV Markíza. Vedeli ste ale, že moderátorka a herečka má aj krásnu sestru?

Vo večerných hodinách a počas víkendu zarezáva ako moderátorka Fun rádia a počas dňa sa venuje natáčaniu denného seriálu Mama na prenájom, kde už viac ako rok stvárňuje hlavnú hrdinku Naďu. Maca Zábranská sa tak v živote rozhodne nenudí.

Kráske z Mamy na prenájom vykuklo bruško: Tehotná? Herečka reaguje!

Nedeľný večer si známa herečka prišla užiť tanečnú šou Let’s Dance, ktorú pred dvomi rokmi moderovala. Kolegu a kamaráta Adama Bardyho, sediaceho na stoličke špeciálneho porotcu, podporovala v hľadisku v spoločnosti jeho manželky Bibiany a ďalšej atraktívnej dámy.

Neskôr sa Maca na Instagrame pochválila aj spoločným záberom a z popisu už bolo jasné, kto neznámou blondínkou je. ,,Takto to vyzeralo, keď dve sestry obliekala @michaelaluptakovadesign na najväčšiu tanečnú show. @letsdance.markiza, ďakujeme za pozvanie a, Miši, Tebe za krivky, you r our queen,” napísala brunetka odkazujúca módnej dizajnérke, že je ich kráľovnou. Tak čo poviete, podobajú sa tieto krásne kočky na seba? 🙂

Zdroj/Foto: Instagram/macazabranska