Slovenská hudobná scéna sa pomalými krokmi rozrastá a kým doposiaľ zbierali výraznejšie úspechy len overené stálice, práve v týchto chvíľach prichádza priestor pre celkom nové ikony. K tým jednoznačne patrí aj očarujúca speváčka Ronie, ktorá si pre svojich fanúšikov pripravila dlho očakávané EP Domino.

Charizmatická speváčka Ronie (24), ktorá svoju kariéru odštartovala v dievčenskej formácii Forsomeone, patrí k najväčším talentom na domácej hudobnej scéne. Kráska s exotickým vzhľadom však okrem dokonalej vizáže disponuje aj zlatom v hrdle, čo nemohol prehliadnuť ani raper Majk Spirit či speváčka Dominika Mirgová. Práve tieto dve zvučné mená sa totiž okrem iných stali krstnými rodičmi jej debutového albumu Domino, ktorý vychádza práve v piatok 15. novembra.

EP speváčky celkovo obsahuje sedem skladieb, pričom štyri z nich sú sólové single a tri featuringy. “Cítim sa stále rovnako ako pred šiestimi rokmi, keď sme vydávali prvý singel s Forsomeone. Stále rovnaký stres, či je všetko dokonalé, či nie je ešte čo vylepšiť, či je to naozaj od srdca a nie strojené. Cítim rovnakú zodpovednosť ako aj vtedy, robím hudbu zo srdca ako aj vtedy, počúvam svoj vnútorný hlas ako aj vtedy a verím, že to je tá správna cesta,” hovorí s pokorou Ronie.

Photo credit: © Ján Vlk – Dreamwolf Arts Photography 2019 www.dreamwolf.sk

Ako tiež jedným dychom dodáva, jej prvé hudobné “dieťa” opisuje autentické emócie, pocity a príbehy zo súkromia, ako aj zo života ľudí v jej okolí. Brunetka, ktorú až doposiaľ fanúšikovia vnímali predovšetkým ako členku dievčenskej skupiny, má dnes na konte jedinečné spolupráce s Adissom, Majkom Spiritom alebo Dominikou Mirgovou, pričom za svoju sólovú kariéru ďakuje z veľkej časti predovšetkým Tominu Popovičovi: „Tomi je človek, ktorému budem navždy vďačná za to, že ma stále „kopal“ vpred. Je to skvelý hudobník a producent, dnes môžem povedať, že aj môj dobrý priateľ a som naozaj vďačná, že veril vo mňa a v môj talent. Nie je nič viac na svete ako ľudia, v ktorých cítite oporu a vieru vo vás.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Photo credit: © Ján Vlk – Dreamwolf Arts Photography 2019 www.dreamwolf.sk
Photo credit: © Ján Vlk – Dreamwolf Arts Photography 2019 www.dreamwolf.sk

Foto: Ján Vlk-Dreamwolf Arts, IG/ronieofficial | Video: YouTube