Reality šou Love Island zaznamenala u slovenských divákov na jeseň minulého roka prekvapivý úspech, pričom partia súťažiacich mala najväčšiu šancu vyhrať sumu 75-tisíc eur predovšetkým v stabilnom páre. Kým do finále sa dostali tri zamilované dvojice, v súťaži napokon vyhrali Laura Chrebetová s partnerom Martinom Kulhánkom.

Od finále reality šou Love Island ubehlo už zopár mesiacov, a kým niektoré z párov sú  dávno minulosťou, medzi šampiónmi relácie láska prekvitá aj naďalej. Je tomu len zopár dní, čo Martin pokľakol pred svojou vyvolenou a v slnečnom Miláne ju požiadal o ruku, pričom dvojica má pre fanúšikov ďalšiu krásnu novinku. Konečne totiž prezradili, ako naložili s výhrou vo výške 75-tisíc eur, ktorá bola napokon základom pre ich hniezdočko lásky.

„Kúpili sme si spoločný byt, v ktorom asi budeme najbližšiu dobu tráviť 90 % času, pretože si ho ideme prerobiť podľa svojich predstáv. Nie je to domček, ako sme chceli, ale vravíme si, že všetko je tak, ako má byť, a keď na to bude vhodný čas, tak sa nám do cesty pripletie aj ten,“ prezradila dvojica na sociálnej sieti Instagram. K podobnému kroku sa len pred pár hodinami odhodlali aj Xénia Gregušová s partnerom Lukášom Stanislavom, avšak v tomto prípade je majiteľkou nehnuteľnosti výhradne víťazka Farmy 12.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/chrebetova