Televízia Markíza pred pár hodinami odvysielala špeciálnu detskú verziu šou Tvoja tvár znie povedome. Je až zarážajúce, koľko talentu sa objavilo na jednom pódiu, pričom herec zo seriálu Oteckovia bol úžasnou bodkou na záver.

11-ročný chlapec pochádzajúci z Oravy v seriáli Oteckovia stvárňuje usmievavého a energického syna Kuba, ktorý neraz vymyslí poriadne vilomeniny. O to viac prekvapilo divákov, keď sa na pódiu objavil prezlečený za ženu s vážnym výrazom a úžasnou francúzštinou.

Skladbou ,,Non, Je ne regrette rien“ od kabaretnej speváčky Edith Piaf si napokon vyslúžil prvenstvo v obľúbenej šou. Radosť neskrýval ani jeho mentor, a zároveň seriálový otecko Filip Tůma, ktorý počas vystúpenia školáka neskrýval dojatie.

Maroš Baňas však už v mladom veku ukázal, aké má veľké srdce. Od víťaza dospeláckej Tvojej tváre Martina Klinčúcha totiž dostal kolobežku, no v zákulisí ju daroval synovi Dominiky Mirgovej Peťkovi, ktorý v deň natáčania oslavoval 6 rokov. Úžasné gesto od talentovaného chlapca!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: TV Makríza