Stylisti tanečnej šou Let’s Dance si vždy dávajú záležať na tom, aby boli účastníci šou luxusne nahodení a svojimi outfitmi vzbudzovali údiv. Tentokrát im to ale podľa divákov pri porotkyniach veľmi nevyšlo.

Dlhoročná profesionálna tanečnica Tatiana Drexler, ktorá vo februári oslávila 61 rokov, vyzerá každé kolo Let’s Dance fantasticky. Do porotcovského kresla si vždy sadá v dlhej elegantnej róbe, akú by vo svojom šatníku privítala každá dáma. Uplynulú nedeľu však divákom rezal oči jej neprehliadnuteľný dekolt.

Manipulácia? Takto sa vraj v Let’s Dance zostavuje rebríček!

,,Pani D vyzerala, žiaľ, ako prostitútka… Takto si vytlačiť prsia v jej veku, ach,” skonštatovala na Instagrame pri snímke porotcov Adriana. ,,Pani D vytlačili prsia ako dve knedle,” podobný názor zdieľala i Katka. ,,Áno, aj my sme si doma všimli, to bolo, že už moc,” napísala Ivana. ,,Pani D., pozrite do zrkadla, ako ste vyzerali v šatách, hrozné. Taká dáma a také šaty,” odkázala prostredníctvom Facebooku Olga.

Let's Dance

Šaty nevhodné k svojej postave mala podľa divákov aj špeciálna porotkyňa Nela Pocisková. ,,Dekolt si mala radšej zakryť. Nie veľmi pekný a príjemný pohľad,” skritizovala Vlasta. ,,No ten dekolt radšej schovať alebo pribrať,” pridala sa i Mária či Andy. ,,Nelka vyzerá vyschnuto, až ju to zostaruje. Škoda.”

Chválospevy však nedostala ani Adela Vinczeová. Pri všetkých troch krásnych dámach to podľa divákov stylistom vôbec nevyšlo. ,,Ženská časť poroty – šaty, jeden nechutný a nevkusný otras,” napísala Vlasta. ,,Každá jedna tentoraz mala šaty na zaplakanie,” znie ďalší kritický komentár, ktorý na adresu nesprávne zvolených outfitov nebol ani zďaleka posledný.

Let's Dance

Zdroj/Foto: Instagram/letsdance.markiza, pociskova.nela, Facebook/Let’s Dance