Kristína Kövešová sa ako investigatívna redaktorka často dostáva do nebezpečnej situácie, keď prenasleduje dílerov, podvodníkov či pedofilov. Paradoxne, do ohrozenia života sa napokon dostala na luxusnej plavbe po Karibiku s moderátorkou Miriam Kalisovou.

Známa markizáčka sa pred pár hodinami dostala na pokraj smrti, keď sa v Karibiku otrávila. Nasledoval okamžitý prevoz do nemocnice, kde bola v priebehu noci napojená na infúziách, a dokonca jej bolo podané aj morfium. Po dlhých hodinách v bolestiach bola nakoniec stabilizovaná.

Otravu jej spôsobila konzumácia tropického, ale predovšetkým jedovatého ovocia. ,,Pravdepodobne ide o ovocie Manchineel, ktorá sa zrejme zamiešala medzi iné druhy z miestneho trhu. Bola to nešťastná náhoda,“ ozrejmila situáciu 36-ročná tmavovláska pre plusku.sk.

Listnaté stromy Manchineel sa nachádzajú pri okolitých plážach, pričom plody vyzerajú ako zelené jablká. Ide však o jedovatú plodinu, a dokonca sa neodporúča dotýkať sa ani kôry stromu. Redaktorka tak mala obrovské šťastie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Entre Tanto a Bordo, YouTube, Instagram/kristinakovesova