Kristína Kövešová obľúbená reportérka Markízy, skončila len pred niekoľkými hodinami v nemocnici. Jej dovolenka na karibskom ostrove sa razom zmenila na boj o holý život po tom, ako sa otrávila!

Známa reportérka televízie Markíza sa denne pozerá na prsty zločincom, zlodejom či bitkárom. Odvážna Kristína Kövešová, ktorej meno sa dokonca skloňovalo v súvislosti s vraždou, si však pred pár hodinami musela siahnuť na dno svojich fyzických aj psychických síl.

Hoci si mala v týchto chvíľach užívať dovolenku v karibskom raji na ostrove Guadalupe, jej výlet sa odrazu zmenil na boj o holý život po tom, ako sa otrávila. Napokon skončila v nemocnici, kde personál celú noc netušil, či to tmavovláska vôbec prežije.

Po infúziách a morfiu, ktoré markizáčke pichli, sa začína pomaly dávať dokopy. “Práve som prežila najhoršiu noc života. S veľmi vážnou otravou v miestnej nemocnici na ostrove, keď nikto nevedel, či to moje telo zvládne… po viacerých infúziách a morfiu som tu. Ďakujem, Bože,” napísala na sociálnu sieť so slovami, že to bola veľmi silná skúsenosť, pričom si opäť uvedomila, že človek je tu len na chvíľku. Želáme skoré zotavenie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/kristinakovesova, Televízia Markíza