Kristínu Kövešovú poznáme ako odvážnu reportérku, ktorá sa nezastaví pred žiadnym nebezpečenstvom. Často sa dostáva aj do ohrozenia života, no to jej nebráni v tom, aby pomohla zastavovať zločincov. Neustále sa zaoberá pedofilmi, ktorí si svoje obete vytipujú na sociálnej sieti. Opäť tak upozornila na konverzáciu dospelého muža s 11-ročným dievčaťom.

Na internete číha na nevinné deti čoraz väčšie množstvo nástrah. Na tento fakt poukázala aj investigatívna redaktorka Kristína Kövešová, ktorá na začiatku júna vypátrala 48-ročného muža, ktorý sa chcel stretnúť s iba 11-ročnou Miou. Dúfala, že reportáž, ktorá bola odvysielaná v relácií Reflex, zastaví nekalé praktiky pedofilov. Opak je však pravdou.

Odhodlaná brunetka totiž opäť natrafila na niekoľko pedofilov, ktorí s mladými dievčatami komunikujú cez internet. Kristína tak neváhala a pred pár hodinami upozornila na správu, ktorú sa jej podarilo zachytiť v priebehu odhaľovania ďalších zvrhlíkov. Rodičia dospievajúcich dievčat by sa mali mať rozhodne na pozore.

Zdroj: Instagram/kristinakovesova  |  Foto: Instagram/kristinakovesova