Kristína Kövešová je investigatívnou redaktorkou, ktorá nemá problém konfrontovať dílerov, pe*ofilov či podvodníkov. Je však aj ženou, ktorá vie byť kritická k vlastným krivkám, pričom sa rozhodla pre radikálnu zmenu.

Pre obľúbenú markizáčku začal rok 2020 poriadne dramaticky, keď sa na dovolenke v Karibiku otrávila exotickým ovocím Manchineel. Musela byť hospitalizovaná, pričom dlhé hodiny trpela bolesťami. ,,…som nedokázala ovládať svoje telo. Ten pocit, že ja, vždy plná energie nevládzem chodiť, bol hrozný,“ otvorene opísala svoj zážitok na sociálnej sieti.

Kristína sa napokon uzdravila a je nesmierne vďačná, že to jej telo zvládlo. ,,Poďakovala som sa mu a sľúbila som, že už ho nebudem zanedbávať, nebudem mu hovoriť, že nemám na neho čas, nebudem mu nadávať, ako sa mi nepáči… Dám mu lásku a poďakujem mu,“ vysvetlila Kövešová.

Odvážna reportérka už niekoľko mesiacov cvičí a radikálne zmenila stravu, pričom sa jej podarilo schudnúť 11 kilogramov. ,,…chcem byť zdravá a silná a po rokoch zanedbávania je čas si nájsť čas aj pre seba,“ predsavzala si sympatická brunetka, ktorá chce vyzvať aj ostatných k sebaláske. ,,Ja sa teraz tak veľmi teším, že zvládnem dlhšie utekať, napr. za pe*ofilom, ale aj keď ma bijú, menej to bolí,“ s humorom dodala na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kristinakovesova  |  Foto: IG/kristinakovesova, FB/Televízia Markíza