Kristína Peláková patrí k najpopulárnejším slovenským speváčkam, pričom si fanúšikov získala nielen svojím hlasom, ale aj krásnym úsmevom. V spolupráci s Kamilom Peterajom a Martinom Kavuličom sa jej podarilo vytvoriť niekoľko úspešných skladieb a jednou z nich je rozhodne pesnička ,,Ta ne“, kde sa vo videoklipe objavil aj známy moderátor.

Kristína ešte v roku 2015 zverejnila chytľavú skladbu s názvom ,,Ta ne“, pričom videoklip sa stal doslova hitom. Hlavným hrdinom bol totiž okrem speváčky obľúbený moderátor, zabávač a herec Michal Hudák, ktorému sympatická kráska utečie spred oltára.

Samotná pieseň má dnes na YouTube kanáli už vyše 40 miliónov prehratí, čo teší predovšetkým dvojnásobnú držiteľku ocenenia OTO. ,,Ďakujem, že Vás TA NE stále baví,“ napísala 32-ročná umelkyňa na sociálnej sieti.

Dôvod na radosť má Kristína určite aj vďaka nemalej sume, ktorú za hit zarobila. „Faktorov je mnoho. Záleží to hlavne na počte reklám a období. Avšak za štyridsať miliónov zhliadnutí mohli dostať približne až 16-tisíc eur,“ uviedol dobre informovaný zdroj pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/kristinapelakova, YT/Kristína Peláková  |  Video: Streamable.com