Kristína Farkašová, dnes už Tormová, rozhodne patrí medzi talentované slovenské herečky. Matka dvoch krásnych dcérok prežíva úžasné obdobie, keďže sa pred pár mesiacmi vydala a v televízií môžete vídať aj seriál SOM MAMA, ktorý je inšpirovaný jej knihou. Tentokrát sa sympatická umelkyňa rozhodla splniť si ďalší sen, ktorý ju však poriadne potrápil.

Kristíne sa darí nielen v práci, ale aj v súkromí, pričom sa s odhodlaním pustila do ďalšieho projetku. Pred troma mesiacmi totiž začala kompletná rekonštrukcia jej domova, čo vyžadovalo sťahovanie. Na istý čas sa tak musela celá rodinka zmieriť so skromným priestorom a krabicami plnými ich osobných vecí.

V týchto dňoch sa síce dolaďujú detaily, no Tormová už stihla prekvapiť svoje dcérky Matildu a Elu, ktorým pripravila detskú izbu. Ich nadšenie bolo obrovské, keďže už ani neverili, že budú mať svoju spoločnú izbičku. Dojatie úspešnej podnikateľky tým však iba začalo a pokračovalo vďaka vysnívanej kuchyni, ktorá vyzerá presne tak, ako si Kristína predstavovala. Splnila tak sen nielen sebe, ale aj jej dievčatám.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram