Kritika do vlastných radov: Pročkovi je z TOHTO normálne zle!

Dátum:

Konflikty najnovšie neobišli ani koaličnú stranu OĽaNO, kde majú poslanci rôzne názory na jednu z najdôležitejších pozícií v policajnom zbore. Nad rozhodnutím ministra vnútra však neveriacky krúti hlavou bývalý zabávač a súčasný politik Jozef Pročko.

Parlamentný výbor pre obranu a bezpečnosť v posledných dňoch vypočúval kandidátov na funkciu nového policajného prezidenta. Napokon významný post získal Peter Kovařík, ktorý dočasne túto pozíciu zastával, a dokonca ho už aj minister vnútra oficiálne vymenoval. ,,Verím, že toto rozhodnutie bude postupom času vnímané ako správne rozhodnutie, ktoré prispeje k tomu, že sa zvýši dôveryhodnosť občanov v políciu,“ vyhlásil Mikulec na tlačovej besede.

Práve tohto scenára sa obával Jozef Pročko, ktorý ešte pred voľbou policajného prezidenta nešetril kritikou na adresu policajta. ,,Boj proti korupcii je pre mňa hodnotová vec. Preto som a budem proti tomu, aby ľudia ako Peter Kovařík boli vymenovaní do funkcie policajného prezidenta SR. Aby takíto ľudia pracovali na Ministerstve vnútra,“ napísal ešte pred vymenovaním na sociálnej sieti.

Po oficiálnom vymenovaní zostal bývalý zabávač ešte viac znechutený. ,,Už dve hodiny si čítam Vaše správy. Komentáre od Vás. Súhlasím s drvivou väčšinou. Kovařík je smerohlasácke víťazstvo. To ale nie je jediný problém MV. Sú ďalší nominanti Smeru, ktorí nám naďalej riadia políciu a iné inštitúcie. Roman Mikulec tvrdí, že im verí. Ja nie. Musím sa vyspať, normálne mi je zle,“ zareagoval Pročko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko-stránka  |  Foto: YT/Politikum, HNtelevízia

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...