Kto nie je rodičom, len ťažko si vie predstaviť ten pocit, keď je vaše dieťa choré. Aj keď má len zvýšenú teplotu, nádchu alebo ho trebárs bolí brucho. Čo však ale taká rakovina? To asi pochopia, žiaľ, len tí rodičia, ktorí to peklo zažili na vlastnej koži.

Aktuálne už po druhýkrát má toto zákerné ochorenie dcéra slávnych českých osobností, a síce hudobníka Felixa Slováčka a moderátorky, rečky či speváčky Dady Patrasovej.

60-nička mala byť v minulosti dcére Anne veľkou oporou a možno aj vďaka tomu ochorenie prekonala. Zároveň sa často v zákulisí hovorilo o problémoch Patrasovej s alkoholom, ktorý ale údajne zanechala aj preto, aby bola dcére oporou.

Žiaľ, súčasná situácia v rodine je ešte horšie. „Dáda je znova vo svojom svete a musím všetko v rodine riešiť sám, so synom. Bez neho by som to nedal,“ povedal pre denník Aha! Slováček, ktorý je vďačný za pomoc syna Felixa (40).

„Samozrejme, že ma to štve, ale s tým sa jednoducho nedá nič robiť, keď nechce! To naše dievča potrebuje nejakú oporu a toto fakt nie je dobrá podpora, keď mama nefunguje,“ vyjadril sa Slováček.

Podľa slov umelca totižto prepadla tentokrát zrejme alkoholu viac ako predtým a jej vážne chorej dcére na rozdiel od partnera, brata či otca už oporou nie je.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dáda Patrasová (@dadapatrasova_oficialni)

Zdroj: Pluska | Foto: IG/dadapatrasova_oficialni