Najsledovanejší proces sleduje takmer celé Slovensko, pričom sa mnohí so znechutením pozerajú na obžalovaných, ktorí pripravili o život dvoch nevinných ľudí. Ťažko si predstaviť, aké to musí byť pre rodičov Jána Kuciaka a matku Martiny Kušnírovej.

Pojednávanie dvojnásobnej vraždy sa oficiálne začalo v pondelok (13.1.), pričom sa na súdnych procesoch zúčastňujú aj rodičia zavraždeného novinára a matka zosnulej Martiny. Práve ona pred pár mesiacmi avizovala, že bude chodiť na každé jedno zasadnutie súdu.

Zlatica Kušnírová dokonca vedie očnú vojnu s obžalovaným podnikateľom Marianom Kočnerom. Vo chvíli, keď sa im stretnú pohľady, ani jeden z nich neuhne. Matka zavraždenej ženy vždy zašepká jedno slovo. ,,Hovorila som ,,ko**ot! Hýbala som perami, aby mi rozumel, a budem to robiť vždy, keď sa na mňa pozrie,“ uviedla pre respekt.cz.

Zlatica sa týmto spôsobom rozhodla ventilovať svoj hnev i smútok. ,,Trochu sa mi tým uľavuje. Chcem mu presne toto hovoriť. On vie, že mu to hovorím, ale neuhne pohľadom a pozerá sa na mňa arogantne,“ dodala.

Zdroj: respekt.cz  |  Foto: Facebook/Petr Vycpálek, YouTube