Sympatická moderátorka, ktorá sa zapísala najmä pod projekty ako Farma či Teleráno, už má jasnú predstavu o tom, čím sa chce živiť v budúcnosti. Neuhádnete, čo plánuje, keď zavesí moderovanie na klinec.

Kvetka Horváthová (41) je markizáckou stálicou a šou Farma moderovala celých deväť sérií. Po nečakanom konci ostáva naďalej tvárou Telerána, hoci jej odchod zo statku sprevádzali búrlivé emócie a hanlivé komentáre zo strany divákov na novú moderátorku Evelyn. Dnes je ale blondínka so všetkým vyrovnaná a krok televízie považuje za správny.

Ako sama nedávno priznala, ani po skončení na Farme na reláciu nezanevrela a odhalila, že si ju doma občas pozrie. Na otázku, čo si o novom formáte Farmy myslí, ale odpovedala diplomaticky: “Ako deklarovali jej tvorcovia, že to bude iné. Je to celkom iné.” Kvetka si však pripúšťa, že aj jej roky pomaly ubiehajú, a tak nebude môcť byť moderátorkou naveky.

V rozhovore pre Nový Čas tak priznala, že už pomýšľa aj na to, čo bude, keď s týmto povolaním skončí: “Nie som najmladšia, už som dlho na obrazovke, a keďže mám pocit, že televíznemu svetu rozumiem, pretože sa odmalička pohybujem v tomto prostredí, tak si viem predstaviť, že by som sa nebála práce ani za kamerou. Myslím, že to mohlo byť ešte kreatívnejšie ako pred kamerou,” dodáva záhadne. Žeby sa Kvetka vrhla na písanie scenárov, či produkciu? Nechajme sa prekvapiť!

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook