Nová Farma so sebou priniesla kopec zmien, no azda jednou z najväčších bola výmena dlhoročnej moderátorky Kvetky Horváthovej za neokukanú komičku Evelyn. Hoci sa v zákulisí hovorilo a podraze a špinavosti, blondínka na Farmu nezanevrela a aktuálne časti pozeráva. Čo na ňu hovorí?

Kvetka Horváthová bola stálicou Farmy a účinkujúci rovnako ako farmári si bez nej pobyt na statku ani nevedeli predstaviť. A hoci všetko nasvedčovalo tomu, že povedie aj jubilejnú 10. sériu, v Záhorskej Bystrici prišiel šok a vedenie ju nahradilo komičkou Evelyn.

Tá si musela od fanúšikov aj nepriaznivcov zlíznuť poriadnu kritiku a mnohí ju už popredu odsudzovali na neúspech. Aj keď treba uznať, že v zabávaní je usmiata blondínka určite viac doma ako pri moderovaní, na Farmu však prináša svojím príchodom odľahčenie a dobrú náladu. Kvetka ale ani po nečakanom konci na statku na Farmu nezanevrela a v rozhovore priznala, že po toľkých rokoch, čo bola súčasťou projektu, sleduje aj jeho nový formát.

A čo si o novej Farme myslí? Asi nikoho neprekvapí, že pozitívne naladená profesionálka o nových farmároch či statku nepovedala nič zlé, i keď každý pozorný divák si určite všimne, že nepadali ani slová chvály: “Ja som si nejaké tie časti z Farmy odpozerala a naozaj je to tak, ako deklarovali jej tvorcovia, že to bude úplne iné. Je to iné,” znie neutrálna odpoveď. Na otázku, či by na Farmu zavítala ako súťažiaca, má ale Kvetka neoblomnú odpoveď, ktorá ostáva po tie roky nezmenená: “Nie.” Celý rozhovor si môžete pozrieť >>> TU <<<.

Kvetka povedala, čo si myslí o novej Farme

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Facebook