Posledný týždeň sa po celom svete rozoberá hospitalizácia a stav známeho rappera Kanyeho Westa. Ten je momentálne pod lekársky dozorom a aj napriek týmto nepríjemným chvíľam sa mu dostáva pozitívna podpora zo strany hudobných kolegov.

[sociallocker]Manželia Westovci za posledné obdobie prežívajú naozaj krušné a náročné chvíle. Najprv bola Kim Kardashian okradnutá, z čoho sa vraj veľmi dlho spamätáva. Po tomto chúlostivom čine prestala komunikovať so svojimi fanúšikmi prostredníctvom svojich sociálnych sietí. Dokonca sa neukazovala ani na verejnosti či zrušila rôzne večierky, akcie, ktoré mala už veľmi dlho naplánované vo svojom diári.

Keď sa zdalo, že sa všetko vracia do starých koľají, tak Kanye West zažil podobné nepríjemné chvíle. Najprv známy umelec odmietol odohrať vlastný koncert, z čoho bola veľká časť verejnosti pobúrená. Po tomto sa jeho obrovské turné zrušilo a nakoniec to vyústilo v hospitalizáciu v nemocnici. Známa celebritná rodinka tak prežíva veľmi náročné chvíle ku koncu tohto roka. Avšak aj zlé veci majú svoje pozitívnu stránku. Uznávaná hudobníčka Lady Gaga ukázala opäť celému svetu, aké láskavé srdce v sebe ukrýva.

Na svojom Twitteri napísala status, v ktorom pripomína ľuďom, aby si nerobili žarty o možnej psychickej poruche, pretože je to veľmi citlivá téma. Svojich fanúšikov usmernila, aby boli skôr milí a milujúci v tejto situácii. Pri týchto slovách však speváčka neostala a Kanyemu poslala ďalší krásny odkaz. Z jej viet posiela interpretovi podporu, lásku, ale i obdiv, že zastavil svoje turné, aby sa mohol sústrediť na seba.

Lady Gaga tak ukázala celému svetu, že od Boha nedostala do vienka len talent, ale i dobré srdce.

Zdroj: Twitter | Foto: Twitter, Instagram
[/sociallocker]