Veľká láska farmára je v koncoch! Aj keď to ešte nedávno vyzeralo na vážny vzťah a na jeho profile pribúdali spoločné zamilované fotky, zdá sa, že aj tomuto romániku odzvonil umieráčik…

Veľká láska farmára sa skončila aj napriek tomu, že to vyzeralo na konečne vážny vzťah. Model Michal Gajdošech si počas Farmy nabalil sympatickú plavovlásku Líviu Chvostíkovú, no krátko po skončení reality šou obidvaja svorne oznámili, že ich vzťah je ukončený.

Krátko na to sa konečne pochválil s novou priateľkou Karin, ktorá sa v minulosti zúčastnila súťaže Miss a získala ocenenie Miss sympatia. Spoločné zamilované fotky pribúdali na profiloch oboch z dvojice a sám exfarmár potvrdil, že uvidí, ako sa ich láska vyvinie.

Dnes je však už jasné, že ani z tohto romániku nebude nič vážnejšie. Michal pre Plusku vysvetlil, čo bolo príčinou konca po dvoch mesiacoch: “Spočiatku to bolo super, ale potom som si uvedomil, že ju beriem viac ako kamarátku ako priateľku. Nechcel som ju ťahať za nos, tak som sa s ňou o tom otvorene porozprával a povedal, že neovplyvním to, čo cítim a radšej to ukončil skôr, ako by som to naťahoval,” priznáva otvorene fešák, ktorý je tak momentálne opäť single.

Michal tvoril na Farme pár s Líviou
Neskôr sa dal dokopy s krásnou Karin
Aj s ňou mu však vzťah stroskotal po dvoch mesiacoch

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, TV Markíza