Česká spevácka legenda má už istú dobu zdravotné problémy. Nedávno takmer skolabovala počas pražskej ceremónie, pričom lekár hovoril o blížiacom sa infarkte. Tentokrát musela umelkyňa akútne na operačný stôl, kedy jej išlo doslova o život a momentálne leží na Jednotke intenzívnej starostlivosti. 

Marta Kubišová len nedávno takmer prekonala infarkt a už skončila opäť v nemocnici. Česká spevácka legenda musela podľa informácií portálu TnNova na akútnu operáciu, keďže dostala nebezpečnú perforáciu čreva.

Speváčke šlo doslova o život a rozhodovala každá minúta, keďže pri pretrhnutí čriev hrozí pacientovi otrava krvi. Po dramatickom prevoze na operačný stôl bola po piatkovom zákroku umelkyňa umiestnená na Jednotke intenzívnej starostlivosti v pražskej Nemocnici Na Homolce.

Ako uviedol jej manažér Petr Větrovský, Kubišová je na tom zdravotne už lepšie. “Jej stav je dobrý a úspešne sa zotavuje,” priblížil. Lekári zatiaľ netušia, kedy prepustia speváčku do domácej starostlivosti, no ona samotná sa už na návrat veľmi teší. “Ďakuje všetkým fanúšikom a priaznivcom za veľkú podporu a spoločne so svojou rodinou žiada médiá o rešpektovanie súkromia, ktoré teraz potrebuje,” odkázal jej slová. V nemocnici skončil pritom na akútnej operácii aj známy slovenský herec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  tn.nova.cz │ Foto: YT/Kraj Vysočina, Letní scéna Musea Kampa