Známy slovenský herec musel nedávno podstúpiť okamžitú operáciu. Na tú ho poslal jeho dlhoročný urológ po nie práve najlepších výsledkoch. 51-ročný umelec bol hospitalizovaný takmer tri dni, pričom ostatným mužom po štyridsiatke odporúča absolvovať preventívne prehliadky. 

Dušan Cinkota sa po búrlivom životnom období teší zo svojej rodiny, pričom úspech žne aj v hereckom povolaní. 51-ročný umelec ale priznal, že má za sebou hospitalizáciu a krátku operáciu intímnej oblasti. Na tú ho poslal urológ, pričom Cinkotu prijali v nemocnici v pondelok, v utorok podstúpil 15-minútový zákrok a v stredu už nemocničné zariadenie na Kramároch opúšťal.

Absolvoval som kozmetickú úpravu peni*u. Nebudem špecifikovať diagnózu, ale išlo o vnútorný zákrok, nebolo to nič povrchové, bolo potrebné to trochu prečistiť a všetko je v poriadku,” priblížil pre Nový Čas.

Ako napokon dodal, aktuálne je už v poriadku a lekár potvrdil, že je zdravý a výkonný muž. Svojmu doktorovi Dubravickému verejne poďakoval so slovami chvály. Podotkol, že v jeho ordinácii je vítaný v prípade potreby aj pred predstavením v divadle vo večerných hodinách. Zároveň Cinky odporučil každému mužovi, ktorý dosiahol vek 40 rokov, aby sa nebránil preventívnym prehliadkam u urológa, ktoré môžu zachraňovať životy. Slovenská speváčka zas nedávno prekvapila, keď si v plavkách ľahla uprostred diaľnice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  cas.sk │ Foto: Televízia JOJ, YT/TV BRATISLAVA – metropolitná TV