Každý, kto sa pozrie na kontroverznú influencerku, musí vidieť, že miluje estetické úpravy. Zásahmi odborníkov prešli jej prsia, zadok a, samozrejme, aj tvár. Najnovšie sa Lela Ceterová rozhodla pre dubajský štýl pier.

Známa slovenská mamička, ktorá je manželkou škandalózneho MMA zápasníka Karlosa Vémolu, v nedávnej minulosti priznala, že to s úpravami prepískla a začína sa jej viac páčiť prirodzenosť. Dokonca si nechala zmenšiť svoje nafúknuté pery. O to viac ostali jej sledovatelia v šoku po zverejnení videa so zábermi, na ktorých podstupuje ďalší zákrok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

,,Ženská krása je nádherná vo svojej rozmanitosti. Každá z nás sa chceme páčiť sebe a svojmu okoliu. Je veľmi dôležité cítiť sa krásne zvonka aj po duševnej stránke. Estetické vylepšenia a úpravy ľudí veľmi rozdeľujú v názoroch, čo je v úplnom poriadku, nemôže sa všetkým páčiť to isté, ale je dôležité, aby sme sa naučili s úctou a porozumením rešpektovať aj opačne názory,” napísala Lela Ceterová k videu, na ktorom jej lekárka upravuje pery do vytúženej podoby.

Lela Ceterová sa ukázala BEZ filtrov: Je TOTO vôbec ona?!

Ide o dubajský štýl, čo v preklade znamená vykrojené plné pery. ,,Moje pery po odpuchnutí sú šťavnaté, plné a hodia sa k mojej tvári. Ľudia, ktorí ma v poslednej dobe videli vrátené najbližších, si všimli výraznú zmenu, a že ma to aj zjemnilo… Pretože dôležité je, aký máte tvar pier,” okomentovala svoj zákrok Lela, s ktorou jej dojmy fanúšikovia vôbec nezdieľajú.

V komentároch sa našli reakcie typu, že Leline pery už s krásou nemajú nič spoločného. ,,Veľmi škaredé pery,” skonštatovala Elenka. ,,Šťavnaté, akože vyzerajú, že každú chvíľu explodujú?” pýta sa Lucia. ,,To je fakt šialené. Úplne bez tvaru a ešte človek nedokáže zavrieť prirodzene ústa a musí mať pootvorenú pusu. A za toto sa platí tisíce,” napísala Veronika a zďaleka nie je poslednou, ktorá blondínkin vylepšený výzor skritizovala.

Zdroj/Foto: Instagram/lela_ceterova_official