Ďalšej známej kráske sa zrejme vypomstila úprava fotografií na sociálnych sieťach! Po tom, čo sa Lela Ceterová objavila na odovzdávaní Českého slávika, zaplavili sociálne siete zábery z danej akcie. Populárna kráska na nich totiž nevyzerá tak, ako sú na ňu fanúšikovia zvyknutí z jej osobného profilu!

Lela Ceterová len prednedávnom zaplavila stránky bulvárnych médií kvôli mileneckej kauze jej partnera Karlosa Vémolu. Napriek údajnej nevere sa dvojica objavila ruka v ruke na prominentnej akcii, kde pôsobili ako idylický párik.

Krátko po tom, čo sa na sociálnej sieti objavilo Leline video, nastala vlna pobúrenia v sekcii komentárov. Fanúšikovia zostali prekvapení z rozdielu jej výzoru „naživo“ a toho, čo doteraz videli na jej účte. „Táto pani vyzerá na svojich fotografiách úplne inak, než na iných záberoch. Človek sa až zľakne,“ reagovala jedna z nich.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

„Cez filtre na fotkách vyzerá lepšie,“ pridávajú sa ďalší pobúrení ľudia. Lela pri tom nie je jediná s danou kauzou na krku. Nedávno sme vás informovali o podobnom faux pas zo strany slovenskej ikony Zuzany Plačkovej- jej fotografie nájdete v článku TU.

Celé video Lely Ceterovej z Českého Slávika -TU-

Foto: Instagram/CeskySlavik, Lela_Ceterova_Official