LIdl ako jeden z najznámejších a najobľúbenejších obchodných reťazcov na Slovensku i v Európe sa podľa dostupných informácií rozhodol “zatočiť” s cenami dôležitých potravín.

Podľa webu Čas.sk Lidl garantoval, a aj to dodržal, že minimálne do veľkonočných sviatkov, teda do konca marca, budú pri 100 základných potravinách ceny bez DPH, teda o minimálne 10% nižšie.

„S bojom proti zdražovaniu to myslíme naozaj vážne. Teším sa z toho, že už niekoľko týždňov sú ceny v našich predajniach na úrovni z minulého roka. Teraz ideme ešte ďalej a zákazníkov odbremeníme od dane z pridanej hodnoty pri sto základných potravinách. Do tohto zníženia cien investujeme stovky tisíc Eur, aby sme ochránili peňaženky našich zákazníkov a dopriali im ešte bohatšiu Veľkú noc,“ povedala Zita Szlavikovics, generálna riaditeľka Lidl Slovenská republika.

Každopádne, nutno dodať, že produkty v akcií mávajú zvyčajne ceny znížené aj o 30% alebo ešte výraznejšie, takže to neznamená, že bude Lidl v najbližších týždňoch vo všetkom najlacnejší.

Lidl skúša úplnú novinku: Prečo? A čo na to jeho zákazníci?

Zdroj: Čas.sk | Foto: Google Maps