Daniel Lipšic prežíva po voľbách 2020 náročné obdobie, ktoré je skutočnou skúškou jeho pevných nervov. Polícia totiž objavila pred dverami právnikovho domu, v ktorom žije spolu s manželkou a synmi, nebezpečného muža.

Bývalý minister vnútra a advokát Daniel Lipšic má okrem plných rúk práce v ostro sledovaných sporoch s Kočnerom aj dôvod na poriadny strach. V sobotu sa stal totiž terčom istého nebezpečného muža, ktorého polícia objavila pred dverami Lipšicovho domu, v ktorom býva s manželkou a dvoma synmi.

NECHAJTE NA POKOJI MOJU RODINU. Včera vo večerných hodinách ma kontaktovala naša rodinná známa, ktorá bola v neďalekej reštaurácii na večeri so svojím partnerom. Do reštaurácie vošiel muž okolo štyridsiatky, dal si jednu-dve vodky (asi na guráž) a vykrikoval, že ‘mi zoberie deti a bude ma to bolieť.’ Následne z reštaurácie odišiel. Išiel som ihneď do zmienenej reštaurácie, ale pred vchodom do nášho domu už bola policajná hliadka s mužom, ktorý mal pod bundou červenú mikinu s kosákom a kladivom,” napísal právnik na sociálnej sieti s tým, že políciu privolal taxikár, ktorému sa muž zrejme rovnako zdôveril s nechutným plánom.

Prokurátor však nateraz nevidí spáchanie trestného činu vyhrážania sa: “Na ohrozovanie mojich najbližších si však nezvyknem nikdy. Beriem na vedomie názor službukonajúceho prokurátora, a zariadim sa podľa toho. Koniec-koncov zbrojný preukaz mám,” posiela Lipšic jasný odkaz neznámemu.

Zároveň dodáva, že v posledných dňoch sa dočkal slovných útokov aj zo strany Smer-SD, najmä od Petra Pellegriniho: “Chápem, že predstavitelia Smeru môžu oprávnene pociťovať strach a úzkosť z blízkej budúcnosti. Z toho, čo ešte vyplaví Kočnerov trezor a z možnej spolupráce osôb, ktoré sa roky podieľali na prevádzkovaní tohto oligarchického modelu demokracie. Ale úzkosť a strach ešte neodôvodňujú absurdné útoky, ktoré môžu viesť psychicky slabších jedincov k skratovému konaniu,” dodáva právnik a opäť zdôrazňuje, aby nechali na pokoji jeho najbližších.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniel Lipšic pridal k incidentu aj osobnú fotku so svojimi synmi

Zdroj │ Foto: Facebook/Daniel Lipšic