Posledné mesiace trávi speváčka Tina väčšinu svojho času s tanečníkom Vilémom Šírom, s ktorý na parkete Let’s Dance predvádzajú kúzelné čísla. Ich blízkosť je neprehliadnuteľná, a tak sa núka otázka, či medzi dvojicou nie je niečo viac. 

Z kola na kolo je lepšia a šťastnejšia. Tina sa netají tým, že jej šou Let’s Dance prináša do života úprimnú radosť a vďaka nej zažíva neopísateľné emócie. Veľký podiel má na tom aj jej tanečník Vilém Šír, o ktorom vždy rozpráva veľmi pekne a rovnako tak on o nej.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꧁𝕿𝖎𝖓𝖆꧂ (@tinaslovakia)

Dvojnásobná mamina sa po nedeľnom prenose pre Markiza.sk vyjadrila, či je pravda, že medzi ňou a Vildom vzniká vzťah. ,,Nie, ja si myslím, že…” začala Tina so smiechom, hľadajúc tie správne slová.

,,Nie, nie, nie, vôbec. Akože ľúbime sa veľmi a to, čo vlastne sa deje, sa deje práve preto, že to nezničíme nejakým nezmyslom, ktorý sem neprislúcha minimálne v našom zväzku. Udržiavame to presne tak, ako to má byť na tej najvyššej profesionálnej úrovni. Prisahám,” uviedla veci na pravú mieru čerstvá štyridsiatnička.

Tina po Let’s Dance v slzách: Čakalo ju obrovské prekvapenie!

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tinaslovakia