Obľúbená speváčka Tina vyhlásila, že rok 2024 bude jej. Okrem účasti v šou Let’s Dance ju totiž na jeseň čaká veľký koncert pri príležitosti jej 40. narodenín. A tie oslavuje práve dnes!

Martina Kmeťová si už v živote preskákala naozaj všeličo. V súčasnom období však žiari šťastím, k čomu aktuálne prispieva aj jej súťaženie v 9. série Let’s Dance. Tina spolu s Vilémom Šírom predviedli v nedeľu večer úžasný waltz, a to na pieseň od jej milovanej Whitney Houston.

Talentovaná speváčka sa však z nedele na pondelok mohla tešiť nielen z postupu do ďalšieho kola, ale aj z obrovského prekvapenia, ktoré na ňu čakalo po skončení programu. Keď to Tina zbadala, neudržala emócie a slzy.

Neskutočné gesto Facunda cez Let’s Dance: Toto v televízii nebolo

,,Na svoju 40-tku proste tancujem v princeznových šatách v telke naživo na Whitney Houston je proste najväčšia vec v mojom živote. A proste ja nechápem, že sa to deje, ja vám ďakujem. To je extrém, to pochopí málokto, čo sa teraz fakt deje,” povedala dojatá kráska po tom, čo jej kolegovia a kamaráti zaspievali Happy Birthday a venovali jej dokonalú tortu s jej podobizňou. Tina, prajeme všetko len to najlepšie!

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial