Markizácka relácia Svadba na prvý pohľad vyvolala zo strany divákov búrlivé diskusie. Mnohí sú zvedaví, ako bude pokračovať vzťah účinkujúcich po tom, čo si povedali ,,ÁNO“ bez toho, aby sa poznali. Jedným z novomanželských párov je aj Júlia a Ľubomír, u ktorých sa však objavujú prvé problémy.

V druhej epizóde romantickej relácie sa objavila 24-ročná Júlia a 28-ročný Ľubomír. Obaja sa rozhodli vložiť svoje šťastie v láske do rúk odborníkov, čo ich doviedlo až pred oltár. Po svadbe nasledovali medové týždne v Tanzánií, konkrétne na Zanzibare.

Novomanželia tak dostali možnosť lepšie sa spoznať na krásnom mieste, kde majú absolútne súkromie. Obaja tak môžu zistiť dobré i zlé stránky človeka, s ktorým by mali stráviť zvyšok života. Rodák z Bernolákova sa však zrejme zameral na veci, ktoré mu na jeho partnerke prekážajú.

V priebehu dovolenky totiž zostal fitness tréner mĺkvy a zdalo sa, že je ponorený do vlastných myšlienok. Nakoniec pred kamerou vyslovil, čo ho trápi. ,,Trošku viac som dneska premýšľal o veciach. Ja nehovorím, že má zlé správanie alebo vystupovanie, je milá a všetko je super. Ale niektoré veci mi trošku vadia. A hlavne ten smiech mi vadí. Troška keby sa dalo ubrať a troška tichšie,“ povedal na adresu manželky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: svadba.markiza.sk  |  Foto: markiza.sk