Televízia Markíza odvysielala ďalšiu časť relácie Svadba na prvý pohľad, kde sa konečne stretli všetky páry, ktoré sa rozhodli pre sociálny experiment. Príjemná večera sa však veľmi rýchlo zvrtla, pričom atmosféra pri stole by sa dala doslova krájať.

Tri páry spolu oficiálne strávili štyri týždne, pričom sa pri tejto príležitosti stretli pri jednom stole. Mohli sa tak podeliť o zážitky či skúsenosti s manželstvom, ktoré vzniklo extrémne rýchlo bez poznania partnera. Spočiatku prišiel Ivan dobre naladený a s ďalšími účinkujúcimi sa rád porozprával.

V priebehu večera sa však nálada výrazne menila a 39-ročný podnikateľ strácal trpezlivosť. Na rad tak prišli štipľavé poznámky či útoky na Luciu. Gabika totiž nečakane zahlásila šokujúcu informáciu. ,,Stano k nám pozve sem-tam nejaké ženy,“ povedala pri stole. Ostatní zostali bez slov, no IT technik následne vysvetlil, že išlo o kamarátku z Kyjeva, ktorá hľadala nocľah.

V tej chvíli si však Ivan neodpustil poznámku. ,,Aj u nás niekto prespal, že?“ podráždene pozrel na svoju manželku. Pár minút pred tým jej ešte stihol vytknúť, že by sa mala v komunikácií učiť od ostatných dvojíc. Inštruktorka babyplávania si však taktiež neodpustila upozorniť na chyby Slováka. ,,Aspoň neleziem do cudzích telefónov,“ poznamenala.

Blondínka sa však rozhodla využiť chvíľu, keď si myslela, že sú vypnuté kamery. ,,Bože, taká som naplnená negatívnou energiou po tomto večeri, že už sa teším domov. Fakt, dneska to preháňaš, Ivan,“ nahnevane povedala svojej polovičke. Páry sa nakoniec rozlúčili, pričom každý z nich bude počas noci sám, aby sa rozhodol, či chce v manželstve pokračovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk