Víťazka Farmy 15 Lucia Gašparíková po finále reality šou prehlásila, že si finančnú výhru neplánuje nechať iba pre seba. Odvtedy ubehli viac ako tri mesiace a ako sa zdá, čiernovláska svoj sľub nedodržala.

Lucia Gašparíková sa v závere Farmy 15 tešila z rozprávkovej výhry 86 300 eur. Krátko nato sa objavila v magazíne Farma X-tra, kde sa vyjadrila, že si časť peňazí určite zaslúžia aj jej súperi Denis Čontoš, Nika Škrváňová, ale i Ema Minarovjech, ktorej sľúbila kúpu auta.

Lucia spomenula sumu, ktorú venuje farmárom. Mirku vynechala!

Víťazka prezradila, že finálová trojica spolu uzavrela dohodu. ,,Dohodli sme sa a ja som verila Dendovi aj Niki, že nech vyhrá ktokoľvek, dáme si po desine. Takže nebudem to riešiť. Pre mňa si to zaslúžia. Boli vo finále, boli finalisti a plus morálne veci, a tak ďalej,” uviedla v decembri Lucka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Po viac ako troch mesiacoch to však vyzerá tak, že Lucia pri delení peňazí napokon jednu osobu vynechala, a to Niky. „Denis a Ema dostali. Ja nie,“ cituje krásku zo Slovenskej Ľupče redakcia Topky.

„Aj som oľutovala, ako som sa zastávala na sociálnych sieťach, že nie je taký zlý človek. Ale kto som ja, aby som súdila. Ono sa všetko dobro aj zlo človeku skôr či neskôr vráti,“ uviedla ďalej strieborná finalistka, ktorej výhra ušla doslova o vlások. Stále si preto stojí za tým, že kráľovnou Farmy 15 sa mala stať práve ona.

,,Každý, kto to pozeral vie, že to malo byť moje. Ale asi aj lepšie, že som nevyhrala, lebo by som sa naivne podelila so všetkými, ktorým som to sľúbila,“ zhodnotila Nika, ktorá podľa svojich slov z čiastky 86 300 eur napokon nevidela ani cent.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐍 𝐈 𝐊 𝐈 (@zlorianka_official)

Zdroj: Topky | Foto: Instagram/farma.markiza