83 600 eur skončilo v nedeľu večer v rukách Lucie Gašparíkovej. Víťazka Farmy 15 sa hneď po finále vyjadrila, že si peniaze nehodlá nechať iba pre seba. Koľko z výhry plánuje ukrojiť pre iných?

Lucia Gašparíková si to hneď po ukončení finále namierila do magazínu Farma X-tra, kde prezradila, že istú čiastku plánuje venovať aj svojim dvom spolubojovníkom Niki a Denisovi. ,,Ja si myslím, že každý z nich si zaslúži nejakú časť tých peniažkov si odniesť za to, že to dotiahli až sem. Pre mňa to bola česť tu byť s nimi. Takisto Emka je pre mňa number one,” vyjadrila sa nová víťazka Farmy.

lucia

Do Farmy X-tra zavítala Lucka aj v pondelok, a to už bola o čosi konkrétnejšia. Odhalila, že so svojimi súpermi pred finále uzavreli dohodu.

,,Dohodli sme sa a ja som verila Dendovi aj Niki, že nech vyhrá ktokoľvek, dáme si po desine. Takže nebudem to riešiť. Pre mňa si to zaslúžia. Boli vo finále, boli finalisti a plus morálne veci, a tak ďalej,” uviedla Lucka. Ani tentokrát nevynechala Emku, ktorej sľúbila kúpu auta. Výber už ale nechá na ňu. Koho však vôbec nespomenula, bola jej najväčšia farmárska parťáčka Mirka. Tá, mimochodom, ako jediná nedorazila na spoločné posedenie farmárov.

Farmári pokope: Neuveríte, kto neprišiel… Nečakané slová Lucie!

Ostatné peniažky kráľovná Farmy 15 investuje do rodiny. ,,My sme normálni, bežní, priemerní ľudia. Normálna rodina, ktorá žije na hypotéku, na lízing. Nič nemáme iba tak, všetko splácame, všetko si vydobýjame z nuly,” poodhalila svoje súkromie športovkyňa.

Zdroj/Foto: Markiza.sk