Obľúbenú slovenskú vizážistku Luciu Sládečkovú sleduje na Instagrame 300-tisíc ľudí. Tých Lucid deň po vianočných sviatkoch prekvapila fotkou, pri ktorej sa roztrhlo vrece s lajkmi a srdiečkami.

O Lucid je známe, že bola dlhodobo single a svoju dcérku Lydku, ktorá vo februári oslávi už 7 rokov, vychováva od jej narodenia sama s pomocou maminy. Dievčatá sa vždy a všade ukazujú ako silná trojka. Teraz však prišla zmena a do života celebritnej make-up artistky zrejme po rokoch prišiel “pán božský”.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official)

Posledné mesiace sa Lucka nachádza v Thajsku, kde má druhý domov. Baby pri mori trávili aj vianočné sviatky, po ktorých plavovláska zverejnila na Instagrame romantickú foto. Na nej ju pri západe slnka drží na rukách muž. A hoci pri záhadnej snímke chýba popis, fanúšikovia si veľmi rýchlo domysleli, že by sa v živote vizážistky mohol konečne objaviť ten pravý.

,,Musela som 2-krát sa pozrieť, či vidím dobre. Nič ma dlho tak úprimne nepotešilo ako táto fotka za Vás. Len šťastie, zdravie a lásku prajem,” napísala Dominika. ,,Ánoooo, my sme v to všetci tajne dúfali, veľa lááásky želáme,” odkázala Sophie. ,,Najkrajšia správa na Instagrame tento rok,” teší sa Viera. ,,Niečo mi ušlo? Lucka má priateľa? Teším sa,” reaguje ďalšia nadšená sledovateľka.

Zdroj/Foto: Instagram/lucidstyle_official