Najzámejšia televízna vizážistka Lucia Lucid Sládečková sa okrem rozbehnutej kariéry môže chváliť aj mnohými aktivitami a úspechmi, za ktoré vďačí svojej bojovnosti a cieľavedomosti. Spoznať ste ju mohli ešte v jojkárskej televíznej relácií Nákupné maniačky, no od tých čias postúpila míľovými krokmi ďaleko dopredu.

Lucia si na svoje konto môže pripísať mnohé úspechy, pričom svojim talentom čaruje z obyčajných žien hotové divy. Jej pracovitosť, precíznosť postupov a skvelé biznis vnímanie ju posunulo nielen pred televízne kamery, ale aj do vlastného vyťaženého štúdia, kde okrem iného poskytuje make-up kurzy a popritom sa stará o vlastnú značku umelých mihalníc. Mamička rozkošnej Lýdie získala v utorok večer za svoje úspechy sošku v prvom ročníku diváckej ankety Social Awards v kategórií Beauty, kde jej fanúšikovia poslali najvyšší počet hlasov.

Mimoriadnu radosť z ocenenia pritom neprejavila len pred kamerami, ale aj na sociálnej sieti Instagram. “Nečakala som a nikdy mi nebude samozrejmosťou, že mám tak silné publikum, ktoré ma podrží. Ten pocit, keď som si uvedomila, čo sa točí a že naozaj je to pravda, si budem pamätať navždy. Moja mamina sa tak rozplakala, keď sa zavreli dvere… Zdieľa so mnou túto 8-ročnú strastiplnú cestu denne a vie, ako silno emotívne vnímam a čomu všetkému som počas tohto pôsobenia zažila a cítila. Aj napriek náročnosti milujem svoju prácu a každá situácia ma posúva, či kreuje.. Ďakujem tak úprimne, ako len stačím vnímať,” uviedla dojatá Lucid.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lucidstyle_official