Ranná relácia Teleráno patrí už dlhé roky k najobľúbenejším formátom televízie Markíza. Moderátori si pravidelne pozývajú osobnosti zo slovenského i českého šoubiznisu. Tentokrát sa pred kamerami objavil spevák Lukáš Adamec, ktorému zrejme trafili na citlivú nôtu.

Bývalý superstárista Lukáš Adamec (31) sa stal hosťom v markizáckom Teleráne, pričom mal v pláne spropagovať svoju novú skladbu “Búrka“ a nadchádzajúce koncerty. “Je to pieseň o nešťastnom konci, keď sa dvaja ľúbia, no musia skončiť vzťah. To znamená, že tá búrka je už tak silná, že by si uškodili obidvaja. Čo sa, samozrejme, netýka mňa! Nie je to čerpané z môjho života, lebo je to stará pesnička, ako som povedal,” uviedol s úsmevom Lukáš. Moderátori sa však chceli silou mocou rozprávať o nepríjemnostiach v súkromnom živote, čo však hudobníkovi rozhodne nebolo po chuti.

Úspešný spevák sa má totiž po dlhej kríze v manželstve rozvádzať. ,,Ale my tak podvedome narážame aj na takú búrku, ktorá prešla aj novinami,” začal túto tému Daro Richter. ,,Ja viem! Preto sa na vás tak ,,pekne usmievkavam!” Ale nemá to nič spoločné s touto Búrkou!” snažil sa odľahčiť otázku, ktorá sa vôbec netýkala jeho hudobnej novinky.

Do rozhovoru sa však zapojila aj Adriana Poláková, ktorá neskrývala zvedavosť. ,,Hej hej, ale tá druhá búrka sa nedá zažehnať?” s úsmevom sa spýtala moderátorka. V tomto momente však Lukášovi došla trpezlivosť. ,,To už nechajte na mňa! Na nás! Ale ďakujem pekne za otázku… A šťastné a veselé aj vám!” odbil ich Adamec, pričom Richter sa už následne zmohol iba na koktavé popranie krásnych vianočných sviatkov.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Instagram/telerano