Multitalentovaný umelec Juraj Bača si získal srdcia diváčok ako policajt v seriáli Komisár Rex, pričom neraz predviedol aj svoj hudobný talent. Aktuálne sa sympatický rodák z Galanty prihovára divákom RTVS prostredníctvom šou Pečie celé Slovensko, kde moderuje po boku Milana “Juniora” Zimnýkovala.

35-ročný moderátor, herec i spevák Juraj Bača momentálne hviezdi v šou Pečie celé Slovensko, avšak pracovne vyťažený je aj po vypnutí televíznych kamier. Ako priznal len pred pár hodinami, o pol druhej ráno, keď sa vracal z koncertu, sa pred ním v strede cesty objavil čierny zanedbaný psík, ktorého sa snažil posunúť z vozovky, aby sa mu nič nestalo.

“On sa hneď zvalí na chrbátik a čaká, že mu budem škrabkať bruško. Neviem, koľko sa túlal, koľko blšiek mal v kožuchu, a prečo mu chýba niekoľko zúbkov, ale vedeli sme, že tak ho tam necháme,” prezradil milovník psov, ktorý má už doma fenku Niki. Juraj sa zároveň zamyslel, že najdúch má možno čip, avšak nemal, no zmenilo sa to práve jeho prístupom. “Už má 🙂 Aj keď má ešte viacero mien – Turner, Popík či Pes. Je už náš. A je veľmi, veľmi vďačný. Veď sa len pozrite na je očká,” dojal svojim veľkým srdcom stovky fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Juraj Bača