Sympatický fešák Juraj Bača nie je len výborným hercom, ale čo to má dočinenia aj s hudbou. Kým len prednedávnom odrovnal Slovákov svojou jedinečnou verziou skladby “Matka” od Tublatanky v šou Všetko, čo mám rád, neskôr si ich získal ako hriešny komisár v remaku obľúbeného rakúskeho seriálu Komisár Rex.

Juraj Bača, ktorý patrí k najžiadanejším slobodným mládencom medzi domácimi hercami, iba pred pár týždňami ukončil vzťah s éterickou speváčkou Simou Martausovou. Dvojica síce nikdy oficiálne nepotvrdila, že sú partnermi, avšak predmetné informácie ani nevyvrátila. Juraj je však dnes opäť slobodný a okrem toho aj o rok starší. 22. augusta totiž oslávil 32 rokov, pričom na sociálnej sieti poďakoval za priania nielen fanúšikom, ale predovšetkým svojim najbližším.

“Najviac ďakujem, že som ho mohol prežiť v spoločnosti tých najdôležitejších ľudí v mojom živote, mojej rodiny,” uviedol herec, pričom všetkým predstavil aj svoju novú lásku. Ako prezradil, bielo-čierny darček Nikinku, ktorá si ho našla tak trochu aj sama, si zadovážil sám. “Najväčším darom je zdravie a rodina. Všetko ostatné akoby neexistovalo, keď Vám tieto dve veci chýbajú,” dodal Juraj. Všetko najlepšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/jurajbaca