Majster v boxe Jorge Barrios (43) skončil na Nový rok v nemocnici. Keď sa vyšiel zabaviť so svojou rodinou do jedného z karaoke barov v argentínskej Korbode, cudzí muž ho napadol nožom.

Jorge Barrios je úspešný boxerista, ktorý má za sebou viaceré celosvetové úspechy a ocenenia. Na Nový rok ale zažil útok od neznámeho muža, ktorý ho dostal do nemocnice. Keď sa išiel so svojou rodinou zabaviť do miestneho karaoke baru v argentínskej Kordobe, odrazu ho objal cudzí muž.

Najprv si myslel, že ide o priateľské gesto, no keď začala rodina kričať so slovami, že krváca, pocítil bodnutia nožom: “Bodnutia a rezy urobil kuchynským nožom. Ukradol mu peňaženku so všetkými peniazmi – viac ako 250 dolárov – a všetkými dokladmi,” uvádza pre TheSun Barriosova sestra.

Boxerista, našťastie, neutrpel život ohrozujúce zranenia a väčšina rezných rán bola povrchová. Lekári predpokladajú, že športovec sa úplne zotaví a útok ostane bez následkov. Polícia už chytila páchateľa, ktorý bol zatknutý kvôli ozbrojenej lúpeži. Jorge sa tak vráti k boxovaniu, hoci mal dlhšiu prestávku potom, ako pred rokmi autom usmrtil tehotnú 20-ročnú ženu, za čo bol uznaný vinným s 3,5-ročným trestom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Instagram/jorgebarriosok