V pondelok zažila známa česká influencerka poriadny šok. Nela Slováková počas cesty do Brna havarovala so svojím luxusným Mercedesom, ktorý zrejme poputuje do šrotu. Hviezdičke Instagramu sa, našťastie, nič nestalo. Mnohí ju však v komentároch obviňujú z toho, že mohla mať počas jazdy v ruke telefón. 

Nela Slováková prežila v pondelok hororovú scénu, keď spôsobila vážnu nehodu na priechode Brodské. Jej luxusné vozidlo narazilo do kamióna, no influencerka a jej pes akoby zázrakom vyviazli bez zranení. Blondínka sa však musí rozlúčiť so svojím hriešne drahým tátošom, ktorý zrejme poputuje do šrotu.

S informáciou prišla ako prvá televízia JOJ, ktorej hviezdička Instagramu poskytla prvý rozhovor po nehode. Rozhodla sa totiž vyvrátiť šíriace sa špekulácie o tom, že mohla mať počas jazdy v rukách telefón, alebo že by sa venovala niečomu inému ako šoférovaniu. “Padlo mi niečo z auta predo mnou na cestu. Ja som prudko zabrzdila. Auto sa mi rozvibrovalo, začalo mi hádzať zadkom, hodilo ma to do ľavej strany na zvodidlá a tie ma odpálili doprava do kamiónu,” priblížila, čo sa udialo.

Nela, ktorá mala negatívnu dychovú skúšku, si je vedomá toho, že ak by niekto sedel na sedadle spolujazdca, bol by už zrejme mŕtvy. Podnikateľka si napokon aj napriek tomu, že neutrpela zranenia, zašla na preventívne vyšetrenia do nemocnice. Odtiaľ dostala dobré správy: “Vyšetrenie dopadlo na 100 percent. Pani doktorka povedala, že som zdravá,” teší sa Slováková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: IG/nelaslovakova, FB/Polícia SR – Bratislavský kraj