Pred pár dňami bol slovenský herec Sväťo Malachovský pristihnutý v spoločnosti istej blondínky, s ktorou mal stráviť niekoľko dní. Zdalo sa, že popri manželskej kríze s herečkou Petrou Molnárovou, sa rozhodol začať nový vzťah. Na tieto udalosti sa rozhodla reagovať aj najznámejšia slovenská svokra Gizka Oňová, ktorá je matkou doteraz neznámej ženy.

Sväťo Malachovský prežíva neľahké obdobie, keďže sa mu zrejme rozpadlo druhé manželstvo. Jeho zákonitá polovička Petra Molnárová sa odsťahovala zo spoločnej domácnosti ešte pred pôrodom ich druhého synčeka Marka, ktorý sa narodil v septembri minulého roka.

Zdalo sa, že herec si už našiel náhradu v podobe blondínky Scarlett, ktorá je dcérou Gizky Oňovej. Dvojica bola pristihnutá v nákupnom centre, pričom spolu trávili niekoľko dní. K celej záležitosti sa už dokonca vyjadrila aj obľúbená svokra a speváčka známych šlágrov.

71-ročná dôchodkyňa priznala, že medzi jej dcérou a Malachovským bola v minulosti študentská láska, ktorá trvala dlhých osem rokov, no dnes sú iba priateľmi. Podľa všetkého, Scarlett s dcérou Rebeccou navštívila Slovensko kvôli lekárovi a 47-ročný herec im mal ponúknuť svoju pomoc.

Speváčkina vnučka má totiž problémy s kolenom a vyjadrenia doktorov v Londýne sa bývalej partnerke Malachovského nepozdávali. ,,Tak Sväťo sa ponúkol, že má nejakého známeho a išli to konzultovať a Sväťo konzultuje aj so mnou, je to aj môj kamarát,“ uviedla Gizka pre cas.sk. Ako tiež dodala, jej Scarlett je v anglickom Cardiffe šťastne vydatá už 26 rokov, pričom garde nemohla dievčatám robiť z dôvodu ochorenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook/Svokra, joj.sk