Začiatkom roka pobúril celé Slovensko brutálny útok na 11-ročnú Andrejku, ktorá skončila dobitá a vyzlečená v nemocnici. Detaily bitky sú bolestivé nielen pre žiačku základnej školy, no aj pre jej mamu, ktorá si vyčíta, že vlastnému dieťaťu nemohla pomôcť.

Andrejka si po útoku prechádza mimoriadne náročným obdobím, keďže sa videá s jej obnaženým telom stále šíria na sociálnej sieti. Pre televíziu Markíza obe prezradili, čo sa stalo v deň, keď došlo k bitke zo strany tínedžerov, ktorých žiačka základnej školy považovala za kamarátov.

Podľa jej mamy sa vypýtala von s kamarátkou, pričom do Miloslavova prišla vlakom. 11-ročné dievča malo dostať bitku potom, čo vylialo kofolu. Nasledovalo liatie alkoholu do hrdla a fotografie, na ktorých je značne obnažená. Podľa dohody ju mama čakala o 17:00 hod. na stanici, no z vlaku nevystúpila. Hľadala ju v okolí, no napokon išla domov.

Pred domom už Andrejkinu mamu čakali policajti, ktorí jej oznámili, že dcéra je hospitalizovaná na bratislavských Kramároch. ,,Začína ma bolieť tvár a neviem dobre jesť,“ povedalo dobité dievča pre Magazín Reflex. ,,Každý deň chodia nové videá, nové fotky. Za pol dňa to už vedeli pomaly dva okresy. Viem, že ju to trápi a neviem jej pomôcť. Bojím sa, aby si niečo neurobila,“ povedala s plačom ustarostená mama.

Podľa slov Andrejkinej mamy bola skupina tínedžerov vypovedať a nič sa neudialo. Údajne mala hlavná agresorka Ela dostať iba týždeň zaracha. Obeť napokon otvorene povedala, že sa do školy v Miloslavove už nevráti. „Pôjdem aj cez mŕtvoly, aby si každý jeden, kto sa toho zúčastnil, odpykal trest hodný tohto činu,“ napokon napísala jej mama na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: FB/Polícia SR, TV Markíza