Babyboom v slovenskom šoubiznise pokračuje, pričom okrem iných sa už onedlho stane čerstvým oteckom aj Boris Kollár, predseda Národnej rady Slovenskej republiky za stranu Sme rodina. Ten nedávno svojsky zareagoval na pôrod manželky šéfa klubu OĽaNO Michala Šipoša, keď uviedol ironickú poznámku.

Boris Kollár (56) sa už v najbližších dňoch stane dvanásťnásobným oteckom, kým bábätko mu už po druhýkrát porodí Barbora Richterová (33), s ktorou sú rodičmi 10-ročného Artura. S tehotenstvom však prichádzajú aj všakovaké rady či usmernenia nielen od známych, ale aj cudzích mamičiek, s čím však pôvabná brunetka nie je absolútne stotožnená.

Na sociálnej sieti im dokonca venovala ostré slová, ktorými dala ráznu stopku nevyžiadaným poznámkam. “Toto by si mala vypočuť každá sprostá pixla, ktorá si dovolí komentovať túto tému. Ja som ešte neporodila a už som zažila komenty typu – Ale dúfam, že budeš kojiť. To mi sľúb, že budeš. To je to najlepšie. No minimálne rok by si mala,” otvára tému Barbora.

“Ja by som si to v živote nedovolila a fakt ma to uz se*ie, čo si ženy a často kamarátky dovolia komentovať. Moje dieťa, moja vec, či budem, alebo nebudem. Alebo koľko budem! Moja vec! A nevyžiadané rady to je ďalšia kapitola. To je jedna katastrofa,” napísala s odkazom na video YouTuberky Terry, ktorá rozoberá predmetnú tému v rozsiahlom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/B.R.