Toaletný papier sa stal počas pandémie koronavírusu jedným z najžiadanejších tovarov. Ľudia sú počas návštevy obchodov schopní zaplniť jeden nákupný košík len baleniami ,,toaleťáku“. Rovnaký nákup spravila aj mladá mamička, ktorá na to veľmi rýchlo doplatila.

K 10. aprílu hlási Veľká Británia viac ako 60-tisíc nakazených a takmer 7 100 mŕtvych. Ľudia aj v tejto krajine podľahli panike, pričom sa zásobujú extrémnym množstvom potravín a drogérie. Rovnako postupovala aj mladá mamička, ktorá kúpila niekoľko balení toaletného papiera.

Po príchode domov dala balenia do kúpeľne a začala ukladať potraviny do políc a chladničky v kuchyni. Jej deti však boli podozrivo ticho, čo najskôr privítala, no neskôr začala byť zvedavá. Po príchode do kúpeľne sa jej naskytol šokujúci pohľad.

Milované ratolesti totiž otvorili nakúpené balenia a 18 roliek ,,toaleťáku“ hodili do vane spoločne so svojimi hračkami a “pekne“ sa zahrali. Prekvapená matka úplne stratila slová, no spravila si fotku, ktorú poslala kamarátovi. Namiesto ľútosti však vtipný záber zverejnil na sociálnej sieti, pričom pobavil tisícky ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk  |  Foto: Twitter/Ed Cumming, Pixabay