Slováci sa v posledných týždňoch nedajú pri nakupovaní ničím zastaviť. Mnohých vystrašila nákaza koronavírusom natoľko, že sa rozhodli pre obrovské množstvo zásob v podobe trvanlivých potravín a dezinfekčných prostriedkov. Obchody tak museli okamžite konať a zaobstarať omnoho väčšie množstvo tovaru, čo ovplyvňuje predovšetkým prácu predavačiek.

Jedna zo žien, ktorá pracuje ako predavačka v drogérií, sa rozhodla na sociálnej sieti osloviť Slovákov. Je zrejmé, že je vyčerpaná a správanie zákazníkov už považuje za šialené. ,,Ja už nevládzem. Myslím, že tisícky predavačiek na Slovensku taktiež. Každý len nadáva, akí sú ľudia nezodpovední a nech doma sedia na zadku. Tak prečo sa potom chodia biť o mydlá? Ako vážne… Nechápem, naozaj, čo ľudia robia s toľkými čistiacimi prostriedkami doma. Neverím, že každý deň všetci dezinfikujú, umývajú byty. To sa v tom kúpete alebo čo?“ nahnevane sa pýta predavačka.

Podľa slov unavenej ženy obchody objednávajú niekoľko násobne viac tovaru, ktorý sa zároveň musí vyložiť. Ako to však býva zvykom, množstvo zákazníkov chce všetko okamžite bez ohľadu na to, ako hrozne sa budú správať k zamestnancom prevádzky. ,,Najviac ma však mrzí, že sa k nám správate, ako keby sme boli stroje. Ste arogantní, sebeckí a neohľaduplní. Mali by ste sa nad sebou zamyslieť,“ odkázala Slovákom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom  |  Foto: Pixabay