Tanečná šou Let’s Dance aj tento raz ohuruje divákov pri televíznych obrazovkách, ktorí každú nedeľu so zatajeným dychom sledujú fantastické výkony celebritných súťažiacich. Nadšenie však od úvodných kôl neskrýva ani porota, v ktorej vôbec po prvýkrát hodnotí výkony aj minuloročný víťaz Ján Koleník (43). 

Herec v uplynulej sezóne tancoval po boku Vandy Polákovej, pričom v ôsmej sérii dostala ako partnera ďalší ženský idol. Kubánsky krásavec Mario Cimarro (51) je pritom hviezdou legendárnej telenovely Skrytá vášeň a na Slovensko ho priviedla láska k modelke Broni Gregušovej. Aj keď herec nepatrí k favoritom súťaže a v hodnoteniach sa umiestňuje predovšetkým na posledných priečkach, po svojom boku mal až donedávna kráľovnú tanečného parketu.

Tú v tretej epizóde vystriedala Vanesa Indrová, nakoľko Vanda nečakane ochorela, ako aj športovkyňa Henrieta Farkašová. Ako však uvádza denník Nový Čas, za odchodom zo súťaže môže byť v prípade tanečnej partnerky Cimarra i skutočnosť, že si údajne nesadli ako s Jankom Koleníkom. Seriálový Juan Reyes, ktorého výkony zásadne nenapredujú, síce pred kamerami pôsobí sympaticky, avšak na produkciu Markízy mal mať isté požiadavky.

„Mario Cimarro je zahraničná hviezda. On je zvyknutý na nejaký štandard, na ktorý my v našej malej krajine nie sme úplne zvyknutí. On má určité podmienky, servis, ktorý je iný, než majú jeho kolegovia. Ale z jeho pohľadu je to úplne prirodzené, je to bežný štandard pri produkciách v zahraničí. Mariovi zabezpečujeme ubytovanie, má apartmán, má k dispozícii auto, má osobného asistena,“ uviedol pre Nový Čas marketingový riaditeľ Markízy Michal Borec. V zákulisí Let’s Dance sa majú dokonca šíriť reči, že svetová hviezda má byť svojská, čo sa odráža aj vo vzťahoch s ostatnými súťažiacimi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: Nový Čas | Foto: IG/mariocimarro, letsdance.markiza