Michael Schumacher, jeden z najslávnejších jazdcov Formuly 1, utrpel v roku 2013 na lyžovačke zranenie hlavy, ktoré ho dostalo na pokraj smrti. Lekári jeho život nakoniec zachránili, no s trvalými následkami. O jeho aktuálnom stave však dlhé mesiace nikto nič nevedel, keďže rodina uvalila na “Schumiho“ informačné embargo.

Od tragédie, ktorá radikálne zmenila život obľúbeného jazdca, ubehlo už takmer päť rokov. O jeho aktuálnom zdravotnom stave však rodina tvrdohlavo mlčala. Sem-tam sa objavila informácia zo strany jeho spolupracovníkov, ktorí však fanúšikom nádej určite nedodali.

Nemecký muzikant Sascha Herchenbach sa rozhodol zložiť pieseň „Born To Fight“ ako poctu Michaelovi. Kompletné cédečko následne poslal jeho manželke Corinne, ktorá je po boku sedemnásobného majstra sveta už 23 rokov. Z reakcie Schumacherovej rodiny bol dokonca príjemne prekvapený.

Corinna si totiž dala tú námahu a spevákovi poslala list písaný vlastnou rukou. ,,Chcela by som vám srdečne poďakovať za správu a krásny darček, ktorý nám pomôže v zložitom období. Všetci vieme, že Michael je bojovník a nikdy sa nevzdáva,“ znelo v poďakovaní.

Zdroj: news.com  |  Foto: Facebook  |  Video: YouTube