Po enormnom úspechu siedmej série tanečnej šou Let’s Dance pripravuje TV Markíza ôsmu, pričom len pred okamihom zverejnila prvé meno z celebritných súťažiacich. Známym tanečníkom nebude nik iný, než obľúbený športovec Marián Gáborík!

Nová séria, noví súťažiaci, nové vystúpenia! Televízia Markíza staví aj v roku 2023 na fantastický úspech tanečnej šou Let’s Dance, ktorá zaznamenala v uplynulej sezóne mimoriadny úspech. Kým posledným kráľom tanečného parketu sa stal Ján Koleník, tento raz medzi inými o titul zabojuje i Marián Gáborík. Správu pre portál markiza.sk potvrdil PR manažér televízie, Tadeáš Kurka.

Víťaz Stanleyho pohára je manželom bývalej hviezdy obľúbeného programu Ivany Gáborík, a tak ho partnerka môže čo to priučiť aj priamo doma v obývačke. „Samozrejme, nebude to jednoduché, ale veľmi sa na to teším. Bude to obrovská výzva. Moje skúsenosti s tancom sú akurát tak z minulosti, večer po baroch. (smiech) Mám sa ešte čo učiť,” prezradila hviezda NHL s tým, že výkony kolegov sledoval aj v minulosti. “Samozrejme, nebude jednoduché vyjsť z mojej komfortnej zóny pred zrakmi ľudí a naživo. Uvidíme, bude to zaujímavé, ale teším sa na to,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/iversanns, mgaborik12, letsdance.markiza