Bol mladý, talentovaný a mnohí mu predpovedali hviezdnu kariéru v seriáloch, ba dokonca aj na doskách Slovenského národného divadla. Dostal sa však do vážnych problémoch s ľahkými drogami, čo televízia Markíza ako jeho zamestnávateľ odmietla akceptovať. Karta sa však otočila a slovenský herec sa vracia späť na televízne obrazovky.

Diváci si môžu Ján Alžbetkina (29) pamätať z kedysi obľúbeného seriálu Ordinácia v ružovej záhrade. Stvárňoval v ňom syna herečky Michaely Čobejovej a spoločne bol hádzaný do jedného vreca s Nelou Pociskovou. Obaja mali totiž raketový úspech a predpokladalo sa, že budú patriť k hviezdam slovenského šoubiznisu.

V prípade Jána však prišiel nečakaný šok, keďže si našiel záľubu vo fajčení marihuany, pričom jej podľahol tak zákerne, že musel absolvovať aj 8-mesačné liečenie. Pred piatimi rokmi však prišiel ďalší pád, keď šoféroval pod vplyvom alkoholu s 1,63 promile. Nádejný herec sa tak rozhodol kompletne zmeniť svoj život a odcestovať do zahraničia. To sa však napokon nestalo.

Na Alžbetkina sa ale usmialo šťastie, keď sa s ním televízia Markíza rozhodla opäť spolupracovať. Stane sa tak súčasťou komediálneho seriálu Autoškola, pričom bude hrať po boku Janka Koleníka, Juraja Kemku či Marty Sládečkovej.

Upútavka seriálu Autoškola

https://www.youtube.com/watch?v=a0t1Yb_SFNw

Zdroj: pluska.sk |  Foto: Facebook  |  Video: YouTube