Keď sa po dlhšej odmlke obnovilo nakrúcanie seriálu Susedia, fanúšikovia zostali doslova nadšení. Kedysi rozhádaná dvojica Marcin & Kraus si k sebe opäť našli cestu a na televíznych obrazovkách začali opäť trhať rekordy sledovanosti. Ak patríte k divákom obľúbeného seriálu, najbližšie mesiace ho budete musieť, žiaľ, oželieť.

Dávajú si pauzu! Obľúbený seriál Susedia si dáva po mesiacoch aktívneho nakrúcania dlhšiu pauzu, kedy ho vo vysielacom čase nahradí novinka z produkcie TV Markíza. Od 7. januára vystrieda obľúbený sitcom projekt Autoškola, v ktorom sa objavia zvučné mená zo slovenského šoubiznisu.

Okrem Janka Koleníka, ktorý stvárni väzňa Paliho, sa môžete tešiť na Juraja Kemku (Dobre vedieť), Martu Sládečkovú (Susedia), Dominiku Morávkovú (Zem spieva) či herecké legendy, akými sú Emil Horváth a Karol Čálik. Tak ako Horná Dolná či Susedia, aj seriál Autoškola by mal byť humorný, pričom pôjde o rozhádanú rodinu, ktorá sa pokúsi nájsť zakopané dedičstvo starého otca. Ten ukryl peniaze, ktoré vyhral za komunizmu v Rakúsku, na mieste, kde časom vyrástla väznica. Rodina sa tak rozhodne kúpiť starú autoškolu v jej blízkosti, odkiaľ sa pokúsia vykopať tunel k dedičstvu.

Markíza mala v posledných rokoch mimoriadne dobrý nos na rôzne seriály, vďaka ktorým trhala rekordy sledovanosti. Po Hornej Dolnej, Susedoch, Oteckoch, Milenkách či Sestričkách tak môže ísť o ďalší jedinečný projekt, ktorý sa dočká aj viacerých sérii.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: Facebook/Susedia