Markizácke Teleráno patrí k najobľúbenejším reláciám televíznej obrazovky, pričom sa pri nej denne prebúdza množstvo Slovákov. Moderátori sa pravidelne venujú aktuálnym témam, ktorými sa práve zaoberá široká verejnosť. Tak tomu bolo aj v tomto prípade, keďže Ples v opere sa považuje za udalosť roka.

Posledný týždeň rezonuje spoločnosťou Ples v opere v budove Slovenského národného divadla, kde sa stretla slovenská smotánka. Významnou udalosťou sa zaoberali aj moderátori markizáckeho Telerána, pričom si pozvali aj Evu “Evelyn“ Kramerovú, ktorá bola na prestížnej akcii debutantkou.

Usmiata blondínka porozprávala všetko o svojej róbe aj dianí v divadle. Diváci však zrejme stratili trpezlivosť, keďže sa na jej návštevu v rannej relácií strhla priam nevídaná kritika. Ľudom začína prekážať, že televízia Markíza sa snaží farmársku hviezdu zviditeľniť pri každej možnej príležitosti. Niet sa čo diviť, keďže by práve Evelyn mala moderovať ďalšiu sériu reality šou Farma, vďaka čomu je pre žlto-modrú televíziu klenotom, ktorému treba venovať mediálny priestor.

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial  |  Foto: Instagram/tvmarkizaofficial